Executive search partner

Důvěru měníme v dlouhodobá partnerství.

Již 25 let vyhledáváme klíčové zaměstnance. Zaměřujeme se na Executive Search –  pro naše klienty mezi které patří jak rodinné podniky, tak i nadnárodní korporace, systematicky oslovujeme top manažery a specialisty.

Kdo jsme

Jsme jiní. Jsme ALTRO.

Naše motto zní: “Chceš-li být úspěšný, musíš být první nebo jiný.“ Z italského „altro“, tedy jiný, tak vznikl název společnosti, který odráží náš základní princip. Naše odlišnost spočívá v seriózním a profesionálním přístupu, silné zákaznické orientaci, flexibilitě, odbornosti konzultantů a hlavně prosté slušnosti a respektu k potřebám klientů.

Potřeby klienta jsou prioritou

Individuální přístup ke každému klientovi na základě požadavků a potřeb je klíčovým parametrem dobře odvedené práce. Poznání klienta a porozumění jeho potřebám je důležitou součástí nalezení toho správného člověka do týmu.

Metoda 3F

Vždy při spolupráci zohledňujeme princip 3F. Fit Job. Fit boss. Fit company.
Je pro nás samozřejmostí najít kandidáta, který odpovídá požadovanému profilu, je osobnostně „kompatibilní“ se svým nadřízeným a zapadá do firemní kultury.

Orientace na výsledek

Víme, v čem tkví skutečná hodnota práce. Nečekejte od nás „reporty na reporty“ nebo nekonečné tabulky o ničem. Přinášíme reálné výsledky. Pracujeme jednoduše, jasně a hlavně efektivně.

25 let zkušeností

Za dobu našeho působení na trhu jsme získali mnoho zkušeností, ale také si vybudovali silnou síť kontaktů vedoucí napříč všemi obory. I díky tomu Vám můžeme poskytnout špičkové služby.

Náš business je hlavně o odbornosti, přístupu a důvěře.

Mgr. Ladislava Fialová
jednatelka

Napište nám