Jednatelka, partnerka a spoluzakladatelka ALTRO Management Consultants:

Vystudovala obor psychologie na Univerzitě Karlově v Praze. V oblasti HR a personálního poradenství se pohybuje od roku 1995. Profesní kariéru začala v mezinárodní FMCG společnosti jako specialista na lidské zdroje. Dále pracovala jako konzultant a senior konzultant ve dvou mezinárodních personálně poradenských společnostech. Ve společnosti ALTRO Management Consultants je zodpovědná za oblasti Executive Search, Management Audit, Outplacement a Customer Relations Management. Ladislava Fialová hovoří česky, německy a anglicky.

Talent Sourcer / Recruiter:

Adéla je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. První zkušenosti získala v neziskové organizaci na pozici projektové specialistky a později projektové managerky, kdy byla zodpovědná za HR a marketing. Ve společnosti ALTRO Management Consultants vede projekty Recruitment/Executive Search. Hovoří plynule anglicky, francouzsky na konverzační úrovni.

Talent Sourcer / Recruiter:

Je absolventkou Univerzity J. A. Komenského v Praze. Před zahájením své profesní dráhy v oblasti náboru zaměstnanců pracovala několik let jako překladatelka pro české vydavatelství. Ve společnosti ALTRO Management Consultants je zodpovědná za projekty Recruitment/Executive Search.

Asistentka týmu , Talent Sourcer / Recruiter:

Tereza je absolventkou Vysoké školy obchodní v Praze. Své předchozí profesní zkušenosti získala v oblasti administrativy, služeb a obchodu. Ve společnosti ALTRO Management Consultants zastává pozici administrativní podpory celého týmu a podílí se na projektech Executive Search.  Hovoří plynule anglicky a německy.

Konzultantka:

Vystudovala Andragogiku na Universitě Palackého v Olomouci. V oblasti HR se pohybuje od roku 2000. Profesní kariéru začala v mezinárodní výrobní společnosti jako specialista HR, později HR manager. Další zkušenost získala v oblasti HR Managementu v obchodně stavební společnosti a jako Director of HR ve službách. Ve společnosti ALTRO Management Consultants je zodpovědná za projekty Recruitment/Executive Search a personální a management audity. Hovoří plynule anglicky.

Administrativní podpora / Researcher:

Kristýna je studentkou České zemědělské univerzity. Ve společnosti ALTRO Management Consultants působí jako administrativní podpora konzultantů a podílí se na projektech Executive Search. Hovoří anglicky.